Nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji

Firma WB SERWIS jako autoryzowany dealer koncernów Kyocera Mita oraz UTAX, już od 1992 roku z powodzeniem prowadzi profesjonalny serwis urządzeń tej marki. Prowadzimy także kompleksowe naprawy kserokopiarek innych producentów, a w szczególności: Kyocera MitaCANON oraz Ricoh.

Naszym zadaniem jako dystrybutora na terenie Mazowsza jest sprzedaż maszyn kopiujących, dostarczanie niezbędnych akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych oraz przede wszystkim świadczenie kompleksowych usług serwisowych. Oferta naszej firmy obejmuje także doradztwo techniczne wszelkiego rodzaju. 

Celem firmy WB SERWIS jest dostarczenie Klientowi wyrobu spełniającego Jego oczekiwania oraz dającego zadowolenie i satysfakcję z użytkowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów służymy doradztwem i pomocą przy zakupie odpowiedniego sprzętu dostosowanego do potrzeb i możliwości finansowych.
Jednym z największych atutów firmy WB SERWIS jest doświadczony, odpowiednio przeszkolony i przygotowany personel zarówno w sferze handlowej, jak i technicznej. Pracownicy naszej firmy mają bardzo dużą wiedzę fachową i doświadczenie w serwisowaniu urządzeń wszelkiego rodzaju; zarówno starszej, jak i najnowszej generacji. 

Posiadamy najnowszego typu urządzenia i narzędzia diagnostyczne. Dysponujemy zapleczem warsztatowo-biurowym gwarantującym profesjonalne wykonanie usług na najwyższym poziomie.